خرید اپل آیدی

تعداد امتیاز: 0

خرید  اپل آیدی

خرید محصول خرید اپل آیدی

خرید دانلودی محصول با قیمت 10,000 تومان

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی یک نوع حساب می باشد و هر کسی که یک دستگاه اپلی دارد(آیفون و آیپد و..)باید آن را داشته باشد.چون بدون داشتن اپل آیدی شما هیچ بازی و برنامه ای نمی توانید بر روی دستگاه نصب کنید و این یعنی تقریبا یک دستگاه بدون کاربرد.

چون امروزه اکثر کارهایی که با گوشی ها و تبلت ها انجام می شود با برنامه ها و بازی ها می باشد و دستگاهی که این کار را انجام ندهد بلا استفاده می شود.به علاوه شما نمی توانید از فضای ابری خود استفاده کنید و بر روی این فضا بک آپ تهیه کنید و یا از سایر سرویس های اپل استفاده کنید. پس هر کسی که یک دستگاه اپلی می خرد باید یک اپل آیدی نیز تهیه کند.

ساخت اپل آیدی با یوزرنیم خودتان

شما میتوانید یوزرنیم اپل آیدی مورد نظر خود را خودتان انتخاب کنید به این صورت که باید یک ایمیل به ما بدهید که باید این ایمیل را در قسمت توضیحات خرید محصول وارد کنید اگر هم وارد نکنید ایمیلی که در سایت ما عضو شده اید یوزرنیم اپل آیدی شما خواهد شد فقط دقت کنید که ایمیلی که به ما می دهید مربوط به اپل آیدی دیگری نباشد و با آن اپل آیدی دیگری ساخته نشده باشد.تا در هنگام ساخت اپل آیدی مشکلی پیش نیاید.چون در غیر اینصورت با ایمیلی که در سایت ثبت نام کردید برای ساخت یوزرنیم اپل آیدی شما استفاده خواهد شد.

مزیت استفاده از اپل آیدی که یوزرنیم آن را خودتان انتخاب کرده اید چیست؟

مزیت آن این است که اگر به هر دلیلی اپل آیدی شما بسته(بلاک)شود شما می توانید با استفاده از همان ایمیلی که به ما داده اید تا به عنوان یوزرنیم اپل آیدیتان باشد اقدام به باز کردن(آنبلاک) اپل آیدی خود بکنید. پس دقت کنید که ایمیلی که به ما می دهید معتبر باشد و پسورد آن را نیز داشته باشید.

ساخت اپل آیدی آمریکا با یوزرنیم شما

بعد از خرید این محصول ما ظرف مدت حداثر 24 ساعت اطلاعات اپل آیدی شما که همان یوزرنیم و پسورد و سوال امنیتی میباشد را به ایمیلتان ارسال خواهیم کرد.

اپل آیدی ساخته شده توسط ما مربوط به کشور آمریکا می باشد همچنین اپل ایدی وریفای شده نیز هست یعنی شما به محض وارد کردن اپل آیدی در دستگاه اپل خود یا آیتونز میتوانید بازی ها و برنامه های دلخواهتان را دانلود کنید.

 

خرید محصول خرید اپل آیدی

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان