قطع اینترنت و کند شدن سیستم پس از نصب آنتی ویروس کسپرسکی

تعداد امتیاز: 0

قطع اینترنت و کند شدن سیستم پس از نصب آنتی ویروس کسپرسکی

مشکل قطع اینترنت و کند شدن سیستم

برای برخی ممکن است که بعد ازنصب آنتی ویروس کسپرسکی دسترسی به اینترت قطع شود و سیستم کند شود و بعد از پاک کردن آن دوباره همه چیز درست شود معمولا آنتی ویروس کسپرسکی سازگاری بالایی با سیستم عامل دارد و کمتر چنین مشکلاتی پیش می آید اما هیچ چیزی صد درصد نیست آنتی ویروس کسپر یکی از بهترین آنتی ویروس ها می باشد و جزو سه تای اول در زمینه آنتی ویروس می باشد. اما این احتمال وجود دارد که بعد از نصب آنتی ویروس دسترسی به اینترنت قطع شودو یا حتی سیستم شما کند می شود و گاهی حتی باز شدن یک پوشه هم زمان زیادی طول می کشد.

من نمی خواهم روشی بگویم که تنظیمات این آنتی ویروس تغییر بدهید و چیزی را غیر فعال کنید چون همانطور که گفتم این آنتی ویروس معمولا مشکلی با سیستم عامل ها ندارد.و اما روشی که به صورت تجربی به دست آوردم را در اختیار شما می گذارم.

شما می توانید این آنتی ویروس را پاک کنید و آنتی ویروس دیگری نصب کنید مانند node 32 و مشکل شما حل خواهد شد اما این پاک کردن صورت مسئله است در ضمن اگر برای آنتی ویروس کسپرسکی خود پول پرداخت کرده باشید و برای آن license تهیه کرده باشید ضرر خواهید کرد.

نکته : حتما سعی کنید از آنتی ویروس اصل استفاده کنید زیرا شکرت های تولید کننده ی آنتی ویروس برای ایجاد امنیت به وجود آمده اند پس چه طور می توانند کرک شوند اگر هم کرکی وجود داشته باشد نمی تواند سیستم شما را به طور کامل به روز نگه دارد و همچنین مدام باید دنبال کد فعال سازی باشید.پس از هر آنتی ویروسی که استفاده می کنید باید برای آن license تهیه کنید. license یک مجوزی می باشد که به صورت یکساله(یا بیشتر) میباشد و بعد از پرداخت هزینه آن که هزینه زیادی هم نیست در اضای اینکه امنیت یک سال اطلاعات شما را تضمین می کند یک کدی دریافت می کنید که باید در آنتی ویروس خود وارد کنید تا آنتی ویروس به صورت فعال تا یک سال برای شما کار کند و بعد از اتمام مدت زمان آن دوباره اقدام به خرید license نمایید.

حل مشکل قطع اینترنت و کند شدن سیستم

تا آنجایی پیش رفتیم که آنتی ویروس کسپرسکی خود را از آدرس control panel>programs and features از کامپیوتر خود کامل پاک کنید و اقدام به نصب یک آنتی ویروس دیگری کنید. بعد از نصب آنتی ویروس جدید اقدام به scan کل کامپیوتر نمایید بع از اینکه scan به پایان رسید که معمولا 2 الی 3 ساعت طول می کشد ویروس های شناسایی شده را پاک (clean) کنید سپس آنتی وروس را پاک کنید و کامپیوتر را ریستارت کنید سپس آنتی ویروس کسپرسکی خود را نصب کنید و کد license را وارد نمایید و اقدام به به روز رسانی database نمایید سپس کامپیوتر خود را به طور کامل اسکن نمایید سپس به آدرس settings>perfomance در آنتی ویروس کسپرسکی رفته و تمامی گزینه ها را علامت دار کنید تا عملکرد آن بر روی سیستم عامل شما بهتر شود در اینجا کار به تمام میرسد و مشکلات شما با این آنتی ویروس مرتفع خواهد شد.  

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان