سوالات متداول

تعداد امتیاز: 0

چگونه می توانم ویدیو های رایگان را دانلود نماییم ؟

شما ابتدا باید در سایت عضو شوید تا بتوانید ویدیو های رایگان را دانلود کنید برای عضو شدن نیز میتوانید با استفاده از پیشنهاد رایگان صفحه ی اصلی و تنها با وارد کردن ایمیل به عنوان نام کاربری و شماه تلفن همراه خود به عنوان کلمه عبور ویا با کلیک بر روی لینک یک ویدیوی رایگان به عضویت سریع سایت ما درآیید و فایل مورد نظر را دانلود کنید و بعدا برای تکمیل اطلاعات خود از ناحیه کاربری اقدام نمایید.

چگونه می توانم محصولی را خریداری نمایم ؟

بعد از ثبت نام در سایت شما می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید و پس از پرداخت بلافاصله فایل مورد نظر در پروفایل شخصی شما قرار داده می شود(به غیر از اپل آیدی که ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به ایمیل شما ارسال خواهد شد) و هر وقت بخواهید می توانید آن را دانلود نمایید.

برای خرید محصول به چه چیز هایی نیاز دارم ؟

برای خریداری محصول شما به شماره 16 رقمی کارت و رمز دوم کارت(در صورت نداشتن رمز دوم می توانید از خودپرداز بانکی که کارت آن را دارا می باشید تهیه فرمایید) و cvv2 و تاریخ انقضای کارت که هر دو بر روی کارت درج شده اند نیاز دارید.

کیف پول چیست ؟

شما با شارژ کردن کیف پول می توانید پرداخت های داخل سایت را انجام دهید به این صورت که ابتدا با استفاده از کارت هر مبلغی را که می خواهید به کیف پول خود انتقال می دهید و هر محصولی را که می خواهید خریداری نمایید از کیف پول خود مبلغ آن را پرداخت می کنید و دیگر لازم نیست برای هر محصول از کارت خود استفاده نمایید.به علاوه 20% از مبلغی را که به کیف پول واریز کردید نیز به کیف پول شما اضافه خواهد شد.

نکته:اخیرا بانک ملی و صادرات تراکنش های اینترنتی زیر 5000 تومان را نمی گذارند انجام دهید و اگر شما بخواهید رام از سایت را خریداری نمایید باید از کارت های دیگر استفاده کنید و یا میتوانید کیف پول خود به مبلغی بیش از 5000 تومان شارژ نمایید.

آیا برای خرید محصول تخفیف هم داده می شود ؟

بله.در حال حاضر برای خرید هر محصول(همانطور که در انتهای محصول هم ذکر شده)تخفیف 20% به شما خریدار محترم تعلق می گیرد و این 20% به کیف پول شما انتقال داده می شود که برای خرید دیگر محصولات سایت می توانید از آن استفاده کنید.

چرا باید در سایت عضو شوم؟

با عضویت در سایت زود تر از بقیه از مقاله و ویدیو های رایگان و محصولات و... مطلع خواهید شد و از ایمیل خود نیز به صفحات آن مطالب دسترسی خواهید داشت و می توانید از دانلود ها و محصولات و دیگر امکانات سایت استفاده کنید و در صورت خرید محصول، لینک های دانلود آن در پروفایل شما در سایت برای همیشه در دسترس خواهند بود و همچنین از ایمیل خود نیز میتوانید به صفحه ی پروفایل خود بعد از خرید محصول مراجه نمایید.

عضویت ویژه چیست ؟

مطالبی هستند که فقط مخصوص اعضای طلایی سایت هستند و فقط اعضای طلایی سایت به آنها دسترسی دارند و برای اینکه عضو طلایی سایت باشید باید پس از ثبت نام در سایت عضویت خود را به عضویت ویژه ارتقا دهید تا بتوانید از مطالب اعضای ویژه استفاده کنید.

چگونه می توانم عضو ویژه سایت بشوم؟

برای اینکه عضویت خود را از معمولی به ویژه ارتقا دهید باید بعد از ثبت نام در سایت به پروفایل خود بروید و بر روی عضویت ویژه کلیک کنید و یا به صفحه ی مطالب اعضای ویژه بروید و بر روی محصولی که میخواهید کلیک کنید تا به صفحه ی عضویت خرید پک های دانلود هدایت شوید و هر کدام از پک ها را که می خواهید خریداری نمایید.

پک های عضویت ویژه چیست ؟

شما با انتخاب پک مورد نظر خود و پرداخت وجه آن به تعداد پک می توانید از مطالب اعضای ویژه استفاده کنید و هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.به عنوان مثال شما یک پک سه تایی دانلود خریداری می نمایید بعد از پرداخت وجه آن شما قادر خواهید بود هر زمانی که می خواهید سه تا فایل از مطالب اعضای طلایی دانلود کنید و هیچ محدودیت زمانی برای آن وجود ندارد.
 

به این مطلب امتیاز دهید