چگونه از اندروید به آی او اس برویم

تعداد امتیاز: 0

چگونه از اندروید به آی او اس برویم

ساده ترین راه برای انتقال تمام داده ها از گوشی اندروید به آیفون چیست؟

اگر شما کاربر اندروید هستید و به این فکر می کنید که چگونه به آیفون بروید بدون اینکه اطلاعاتی(از جمله موسیقی ،  فیلم ،  عکس و...)را از دست بدهید ما به شما روش انتقال داده هایتان را از اندروید به ios می گوییم بدون اینکه اطلاعاتی از دست بدهید.

این روش بسیار ساده می باشد و اپل نرم افزار اندرویدی مخصوص انجام این کار را راه اندازی کرده است تا شما به راحتی هر چه تمام تر از اندروید به آی او اس بیایید.

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون : با استفاده از برنامه move to ios

چگونه از اندروید به آی او اس برویم

هنگامی که ios 9 راه اندازی شد برنامه جدیدی به نام move to ios نیز ارائه شد که با استفاده از این برنامه می توانید به انتقال بی سیم مخاطبین ،تاریخچه پیام ،عکس ها و فیلم های دوربین ،حساب ایمیل و ... از گوشی اندروید به آیفون خود بپردازید.

همچنین شما می توانید تمام برنامه های رایگان که در دستگاه اندرویدی خود دارید را با استفاده از app store اپل بر روی آیفون خود نصب کنید.در مورد برنامه های پرداختی نیز باید بگوییم آن ها نیز در app store موجود می باشند و شما می توانید آن ها را بر روی دستگاه اپل خود نیز تجربه کنید.

به همین سادگی  شما می توانید اطلاعات خود را از اندروید به آی او اس انتقال دهید.برنامه move to ios را هم اکنون از گوگل پلی دانلود کنید                                    

این برنامه روند انتقال اطلاعات را بسیار ساده می کند اما اگر شما نمی خواهید از این روش استفاده کنید ما در ادامه روش دیگری را به شما می گوییم.

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون :  در این روش به صورت جداگانه به انتقال اطلاعات می پردازیم.    

انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون : دو راه برای انتقال مخاطبین از اندروید به آیفون وجود دارد. 

راه اول با استفاده از حساب جیمیل : اگر شما یک گوشی اندروید و حساب گوگل (نظیر جیمیل ، گوگل پلی و ...)دارید باید به شما بگوییم که می توانید تمام مخاطبین خود را  با حساب گوگل خود حفظ کنید و هیچ یک از آنها را از دست ندهید. خوب شما ابتدا باید حساب گوگل خود را در گوشی اندرویدی خود وارد کنید تا بتوانید از مخاطبین آن بک آپ تهیه کنید.

برای این کار ابتدا به settings در دستگاه اندرویدی خود رفته و گزینه acounts and sync یا چیزی شبیه به آن را انتخاب کنید سپس حساب gmail خود را وارد کنید و گزینه همگام سازی(sync)را فعال کنید و دقت کنید  گزینه مخاطبین فعال باشد.

سپس در آیفون جدید خود به قسمت   settings>mail,contacts,calendar بروید وحساب جیمیل خود را به این بخش اضافه کنید .اطمینان حاصل کنید که گزینه مخاطبین(contacts) علامتدار باشد.حالا مخاطبین موجود در حساب جیمیل با آیفون شما همگام سازی شده است سپس به مخاطبین خود رفته و چک کنید که تمامی مخاطبین به آیفون شما اضافه شده باشد.

چگونه از اندروید به آی او اس برویم

همچنین مشاهده کنید: فتوشاپ تصاویر با استفاده از تلفن همراه

جابه جایی تعداد زیادی ازمخاطبین بین دو دستگاه اندروید(بدون استفاده از حساب جیمیل)

راه دوم فقط با جابه جایی سیم کارت : ابتدا باید تمام مخاطبین دستگاه اندرویدی خود را به سیم کارت خود انتقال دهید برای این کار به مخاطبین در دستگاه اندرویدی رفته و در منو گزینه emport\export زده و export to sim card را انتخاب کنید  و بعد از آن شما باید سیم کارت خود را در دستگاه آیفون جدید خود بگذارید اگر سایز سیم کارت متناسب با دستگاه نبود شما می توانید آن را برش دهید اگر سیم کارت را به درستی برش دهید مشکلی پیش نخواهد آمد اما اگر این کار را به اشتباه انجام دهید هم سیم کارت و هم مخاطبین خود را از دست خواهید داد.

حال سیم کارت را داخل دستگاه اپل خود قرار دهید سپس به settings و بعد به mail,contacts,calendar بروید و گزینه import sim contacts را انتخاب کنید وحسابی را که می خواهید مخاطبین به آن انتقال پیدا کنند انتخاب کنید دقت کنید که باید گزینه مخاطبین در حساب فعال باشد سپس مخاطبین جدید اضافه خواهند شد .

چگونه از اندروید به آی او اس برویم

انتقال دادن برنامه ها از اندروید به آیفون :        

تقریبا همه ی برنامه های موجود در اندروید در ios نیز در دسترس است وشما می توانید تقریبا هر برنامه ای را که در اندروید داشته اید  در آیفون نیز نصب کنید.اگر شما پرداختی بابت برنامه ای در اندروید کردید و اگر بخواهید آن برنامه را در ios نیز داشته باشید شما به احتمال زیاد باید آن برنامه را خریداری کنید.برای دانلود و نصب برنامه در دستگاه های ios شما نیاز به اپل آیدی دارید که میتوانید از محصول خرید اپل آیدی تائید شده آمریکا در همین سایت اقدام به تهیه آن کنید.   

انتقال عکس ها ، فیلم ها و موسیقی ها از اندروید به آیفون :

برای انتقال عکس ، فیلم ،وموسیقی از دستگاه اندروید به دستگاه اپل ابتدا آنها را به pc منتقل کرده سپس با استفاده از محصول آموزش تصویری انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اپل عکس ها ، فیلم ها و موسیقی های خود را از pc به دستگاه آیفون خود منتقل کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان