چگونگی روت کردن و اطلاعات کامل در مورد روت

تعداد امتیاز: 0

چگونگی  روت کردن و اطلاعات کامل در مورد روت

خرید محصول چگونگی روت کردن و اطلاعات کامل در مورد روت

مدت زمان بخش اول ویدیو : 9 دقیقه و 24 ثانیه

مدت زمان بخش دوم ویدیو : 5 دقیقه و 24 ثانیه

خرید دانلودی محصول با قیمت 42,000 تومان

این ویدیو شامل دو بخش می باشد :

بخش اول : توضیحاتی در مورد روت کردن و فواید و مضرات و ... در مورد روت می باشد

بخش دوم :در بخش دوم به روت کردن دستگاه با استفاده از یکی از سه روش نام برده شده در بخش یک که با استفاده از کامپیوتر می باشد می پردازیم.

ما سعی کردیم یک محصول کامل در مورد روت کردن اندروید بسازیم تا هر کسی هر سوالی دارد و یا در روت کردن دستگاه اندروید خود دو دل است بتواند تصمیم قطعی خود را بعد از دیدن این محصول بگیرد و یا اگر در مورد فواید و مضرات آن سوالی دارد در این ویدیو پاسخ آن را بگیرد.

ویژگی های محصول روت کردن اندروید :

بخش اول :

1-در این محصول ابتدا توضیحی درباره ی معنا و مفهوم روت و روت کردن در عمل به شما می دهیم سپس در مورد اینکه چرا باید دستگاه خود را روت کنیم صحبت می کنیم. 2-وبعد انواع روش های روت را نام برده و توضیح مختصری درباره ی هر کدام می دهیم و با استفاده از یکی از روش ها در بخش دوم دستگاهی را روت می کنیم.

3-چند مورد از فواید روت را به شما خواهیم گفت و در ادامه تعدادی از برنامه هایی که مفید و کارآمد هستند  و شما بعد از روت کردن دستگاه می توانید آنها را نصب کنید را به شما معرفی خواهیم کرد و همچنین دو روش برای آنروت کردن (برگشت به حالت عادی و روت نبودن )دستگاه اندروید را در این بخش به شما می گوییم.

4-وبعد به گفتن چند مورد از مضرات روت کردن می پردازیم و توضیح مختصری در باره هر یک می دهیم و راه حلی برای بر طرف کردن برخی از این مشکلات به شما می گوییم.5-در انتهای این بخش نیز نتیجه ای را به شما می گوییم.

بخش دوم :

چگونگی روت کردن و اطلاعات کامل در مورد روت

در این بخش به روت کردن دستگاه اندروید با استفاده از یکی از روش های گفته شده در بخش یک می پردازیم با استفاده از  این روش می توان اکثر گوشی های اندرویدی را روت کرد. و قبل از آن نیز نکته ای را که لازم است به آن عمل کنید را به شما خواهیم گفت و همچنین توضیحی در مورد مواردی که ممکن است هنگام روت کردن دستگاه اندروید با آن مواجه شوید می دهیم و مواردی را برای فهمیدن اینکه دستگاه شما روت شده یا خیر برای شما می گوییم.

(وب سایت softwareamoz هیچ گونه مسئولیتی در قبال خراب شدن گوشی شما بر عهده نمی گیرد.)

خرید محصول چگونگی روت کردن و اطلاعات کامل در مورد روت

مدت زمان بخش اول ویدیو : 9 دقیقه و 24 ثانیه

مدت زمان بخش دوم ویدیو : 5 دقیقه و 24 ثانیه

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان