قوانین استفداه از softwareamoz

تعداد امتیاز: 0

رعایت قانون حق نشر softwareamoz

کلیه مطالب منتشرشده در softwareamoz شامل: مقالات، ویدیوهای آموزشی و کلیه موارد قابل دانلود، بخشی از اموال softwareamoz می باشند و حق بازنشرآن نیز بدون ارجاع لینک مستقیم و معرفی softwareamoz ممنوع می‌باشد.

همچنین کلیه محصولاتی که در softwareamoz تولید و انتشار می‌شوند فقط مجاز به فروش از طریق سایت softwareamoz می‌باشد، فروش مجدد محصولات خریداری‌شده از softwareamoz به هر شکلی ممنوع هست.
همچنین با توجه به ماهیت محصولات softwareamoz که به‌صورت دیجیتالی ارائه می‌گردد،‌ قرار دادن فایل‌های غیر رایگان softwareamoz برای دانلود در هر وب‌سایتی غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده، پیگرد قانونی دارد.
هرگونه استفاده از محصولات و محتوای غیر رایگان softwareamoz بدون پرداخت وجه کامل آن حرام است و مدیر softwareamoz هیچ‌گونه رضایتی در این خصوص ندارد.
درصورتی‌که محصولات به هر شکلی به‌غیراز خرید مستقیم به دست شما رسیده است و وجه آن را پرداخت نکرده‌اید،لطفاً با ما تماس گرفته و وجه محصول را واریز نمایید.

برای خرید محصولات softwareamoz نیاز است حساب کاربری در سایت ایجاد نمایید و پس از خرید کلیه فایل‌های خریداری‌شده برای همیشه در حساب کاربری شما در دسترس خواهند بود،‌به همین جهت کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

قوانین رعایت حریم خصوصی:

هر فردی که در softwareamoz عضو می‌شود و اطلاعات خود را در سایت وارد می‌کند برای ما ارزشمند است و حفظ حریم خصوصی اعضای softwareamoz به عهده ما خواهد بود.
اطلاعات softwareamoz به ارگان‌ها و شرکت‌های دیگر ارائه  نخواهد شد و فقط جهت ارتباط پیوسته با کاربران استفاده می‌شود.
هر کاربر می‌تواند در صورت عدم تمایل به ادامه دریافت خبرنامه ، این موضوع را به ما اعلام نماید تا ارسال‌های بعدی برای ایشان لغو گردد.

قوانین درج نظر برای مطالب:

کاربران می‌توانند با عضویت در سایت و یا به‌عنوان مهمان اقدام به درج نظر در سایت نمایند، کلیه نظرات توسط ما بررسی‌شده و درصورتی‌که شرایط لازم را داشته باشند تائید خواهد شد.

نظراتی که مشمول موارد زیر هستند تائید نخواهند شد:

- شامل کلمات نامشروع و توهین‌آمیز باشند.

- اطلاعات فرد درج کننده نظر نامشخص و یا مستعار باشد.

- متون تبلیغاتی در متن نظرات مشاهده شود.

- سعی در توهین یا تبلیغات غیرمستقیم دیگر وب‌سایت داشته باشد.

- نام دوستان، همکاران و وب‌سایت‌های دیگر به هر نحوی مطرح‌شده باشد.

اهداف مغرضانه در نظرات مشاهده شود و فرد قصد تخریب پنهان برند یا فردی داشته باشد.

ادبیات محترمانه در نظر رعایت نشده باشد یا به دیگر افراد توهین شده باشد.

پاسخ به نظرات سایت توسط مدیر انجام خواهد شد،‌نظرات تکراری فقط یک‌بار پاسخ داده می‌شود .

قوانین مربوط به خرید محصول:

برای خرید محصول ابتدا شما باید عضو سایت شوید و قبل از خرید لطفا دقت لازم را داشته باشد ما اطلاعات مربوط به هر محصول را در توضیحات آن ذکر خواهیم کرد پس قبل از خرید محصول توضیحات آن را با دقت بخوانید چون بعد از خرید هر محصول نمی توانید تقاضای عودت وجه داشته باشید.

شاد و پیروز باشید.

به این مطلب امتیاز دهید