آموزش انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اپل با آیتونز

تعداد امتیاز: 0

آموزش انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اپل با آیتونز

خرید محصول آموزش انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اپل با آیتونز

زمان ویدیو : 4 دقیقه و 46 ثانیه

خرید دانلودی محصول با قیمت 11,000 تومان

استفاده از itunes

شما برای انتقال اطلاعات(عکس ،ویدیو ، موسیقی) در دستگاه های اندرویدی ، دستگاه خود را به pc متصل می کردید و به راحتی هر عکس ،ویدیو و موسیقی که می خواستید به دستگاه خود کپی می کردید ولی در دستگاه های اپل این چنین نیست.شما می توانید با خرید این محصول آموزشی که به صورت تصویری می باشد این کار را انجام دهید.

آموزش تصویری انتقال عکس ،ویدیو و موسیقی از کامپیوتر به دستگاه اپل با استفاده از آیتونز

شما با استفاده از این روش می توانید عکس ها ،ویدیو ها و موسیقی هایتان را که در هر دستگاهی دارید ابتدا به pc خود انتقال دهید و با استفاده از آیتونز به دستگاه اپل خود انتقال دهید.

در این روش هر ویدیویی را نمی توان به دستگاه اپل انتقال داد اما ما با ذکر نکته ای به شما آموزش می دهیم که هر ویدیویی که خواستید به دستگاهتان انتقال دهید.

اگر شما علاقه ای به استفاده از برنامه های موسیقی ندارید و نمی خواهید از آن ها بر روی دستگاه خود استفاده کنید و یا برنامه هایی که می توان با استفاده از آن آهنگ یا ویدیویی را در دستگاه اپل خود دانلود کنید به خوبی کار نمی کنند و اکثر مواقع به ارور امنیت اپل بر می خورید و مانع از آن می شود که بتوان چیزی را دانلود کرد و یا اگر می خواهید عکس ها و ویدیو ها و موسیقی های شما در قسمت videos ، photos و music دستگاه شما ذخیره شود ما به شما استفاده از این روش را پیشنهاد می کنیم.

همچنین اگر به تازگی از دستگاه اندرویدی به دستگاه اپل آمده اید و میخواهید  عکس ها ،ویدیو ها و موسیقی هایتان را به دستگاه اپل خود انتقال دهید می توانید ابتدا اطلاعات خود را به pc انتقال داده سپس برای انتقال آن به دستگاه اپل از روش گفته شده در این محصول ویدیویی استفاده کنید.

خرید محصول آموزش انتقال اطلاعات از کامپیوتر به اپل با آیتونز

زمان ویدیو : 4 دقیقه و 46 ثانیه

با خرید دانلودی این محصول:

1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان